جَاهِدُواْ بِأَمْوَالِكُمْ وَأَنفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللّهِ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَّكُمْ إِن كُنتُمْ تَعْلَمُونَ

با اموال و جان های خود، در راه خدا جهاد نمایید، این برای شما بهتر است اگر بدانید.
(توبه : 41)

بسمه تعالی

چند سالی است كه مركز تحقيقات رايانه‌ای قائمیه اصفهان موفق به توليد نرم‌افزارهای تلفن همراه، كتاب‌خانه‌های ديجيتالی و عرضه آن به صورت رایگان شده است. اين مركز كاملا مردمی بوده و با هدايا و نذورات و موقوفات و تخصيص سهم مبارك امام عليه السلام پشتيباني مي‌شود. براي خدمت رسانی بيشتر شما هم می توانيد در هر كجا كه هستيد به جمع افراد خیرانديش مركز بپيونديد.

شماره کارت :

6104-3379-5791-3369

 (سید مجید نبوی)

شماره حساب بانک ملت :

 4062124943

(سید مجید نبوی)

شماره حساب شبا :

IR930120000000004062124943

 (سید مجید نبوی)

شماره کارت مسترکارت MasterCard (خارج از ایران) :

5295656100653346

(S Majid Nabavi)

برای پرداخت کمک از خارج از ایران با حساب paypal از این لینک کمک بگیرید.

مشاهده اجازه نامه مراجع برای کمک و پراخت سهم مبارک امام علیه السلام به مرکز قائمیه

در صورت تمایل برای پرداخت اینترنتی، فرم زیر را تكمیل نمایید.

 

مشخصات شما

اطلاعات پرداخت

تومان
کارت های عضو شبکه بانکی شتاب

آیا می‌دانید هر پولی لایق خرج شدن در راه اهلبیت علیهم السلام نیست؟
و هر شخصی این توفیق را نخواهد داشت؟
به شما تبریک میگوییم.

 

قابل توجه عزیزانی که سهم مبارک امام علیه السلام پرداخت می کنند در صورت تمایل می توانیم از دفتر مرجع معظم تقلیدشان قبض رسید دریافت و تقدیمشان کنیم (این عزیزان اطلاعات کامل خود اعم از اطلاعات شناسنامه ای و آدرس خود را در قسمت توضیحات این فرم وارد نمایند.).
قابل توجه افرادی که مایل به وقف مایملک خود در هر کجا (اعم از ملک، منزل مسکونی، مغازه، اختصاص قسمتی از درآمد و...) جهت مصارف مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه برای تولید و نشر هر چه بیشتر معارف شیعه هستند می توانند با شماره تلفن 09133188060 (مدیر عامل) تماس بگیرند.

 

BankInternet.JPG

 

پیام کاربران :


با سلام از زحمات دست اندر کاران وخیرین و حامیان محترم نهایت تشکر را دارم .کتابها بسیار مفید و عالی اند .اجرتان با صاحب الزمان علیه السلام ‌.زمان کار بیهوده با مطالعه پر مشود .ممنونم


سلام عليكم به تمام شما محترمان اول اينكه بهترين نرم افزاري هست دوم اينكه كتاب هاي درسي هم بزارين و سوم اينكه خداوند منان شما را زياد تر ياري دهد ما از يكً كشور ديگه هستيم كه الان اين نرم افزار رو داريم و خيلي كتاب هاي خوبي هم دانلود كرديم و معلومات مان هم همان تور زياد و زياد تر مي شود مخصوصا مال كشور افغانستان دو كتاب هست و در اخر خدا ياريتان كند و حاجتتان برساند اجرتون با خدا يا علي مدد


سلام علیکم خسته نباشید کوتاه اینکه انّ النّاقد بصیر بصیر خدای متعال و امام زمان علیه السّلام به دقّت وکامل آنچه کرده اید را مبینند والبتّه که اجرتان را در دنیا ودر آخرت تمام و کمال و ان شاءالله به اضعاف مضاعف میدهند. من هم به نوبه ی خودم در این آلودگی فضای مجازی این بهترین کاری است که دیده وبهرمند شده ام....والسّلام دستبوسم.


وفقکم الله


حقوق مولفان و ناشران

ﻣﺎ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﺟﻪ ﺑﺮ ﺁﻥ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ ﺗﺎ ﺣﻘﻮﻕ مادي و ﻣﻌﻨﻮﯼ ﻣﻮﻟﻔﺎﻥ ﻭ ﻧﺎﺷﺮﺍﻥ ﺁﺛﺎﺭ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﯾﺪﻩ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﺣﺪﺍﮐﺜﺮ ﺗﻮﺍﻧﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﯾﻢ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﺍﻧﯿﻢ ﺭﺿﺎﯾﺖ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺟﻠﺐ ﮐﻨﯿﻢ و تا كنون موفق به اخذ بيش از 15000 مجوز از مولفين و ناشرين بوده ايم، اکنون اعلام میداریم ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﺪﻡ ﺭﺿﺎﯾﺖ ﻣﻮﻟﻒ ﻭ ﯾﺎ ﻧﺎﺷﺮ با اعلام به ما، (بصورت کتبی) ﺁﻥ ﮐﺘﺎﺏ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﺮﺱ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺩ.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاب


برای استفاده کاربردی تر از سایت ، اپلیکیشن بازار کتاب قائمیه را دانلود نمایید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.