انتشار نسخه دیجیتالی ترجمه تفسیر روایی البرهان (جامع ترین تفسیر روایی شیعه)

تفسیر روایی البرهان اثر محدث کبیر علامه سید هاشم بحرانی (متوفی قرن دوازدهم هجری) که حاوی تفسیر کامل قران بر اساس روایات صادره از رسول اعظم صلی الله علیه و آله و اهل بیت علیهم السلام است و از سوی سه تن از اساتید زبان عربی و اعضای هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی به فارسی برگردانده شده است، در ۹ مجلد از سوی انتشارات کتاب صبح (با مدیریت مهدی نصیری) چاپ و منتشر شده است.


تفسیر البرهان دریایی از احادیث نورانی و معارف وحیانی اهل بیت علیهم السلام است که مشتاقان این معارف را سیراب می کند و بدون شک آنان که در پی فهم ظواهر و بواطن آیات نورانی قران عظیم و درک قران در جامعیت و کمال آن هستند و از تفسیر به رأی کلام خداوند، گریزان، هرگز بی نیاز از مراجعه به این تفسیر نیستند.


بار دیگر خداوند را شاکریم به ما توفیق عنایت فرمود تا در راه نشر دیجیتالی معارف نورانی اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در حوزه فضای مجازی، تلاش نموده و ارمغان آن را بصورت رایگان در اختیار شما عزیزان حق جو قرار داده تا از مفسران حقیقی کلام وحی بهره برده و دریچه های هدایت و نورانیت قرآن بیش از پیش بر ما گشوده شود.


ترجمه تفسیر روایی البرهان نسخه دیجیتالی تولید شده توسط این مرکز به شما امکان استفاده از آن را در وبسایت مرکز ، نسخه آندروید بازار کتاب، نسخه آی او اس بازار کتاب، نسخه ویندوزفون و همچنین فرمت های قابل استفاده در رایانه شخصی را به شما می دهد که از مزایای نسخه دیجیتالی می توان به امکان پرش از آیه قرآن به تفسیر در نسخه آندروید، امکان جستجو در متن پیشرفته و همچنین یادداشت برداری و اشتراک گذاری و ... اشاره نمود.


بنابر (من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق) جا دارد که از مترجمین اثر نهایت سپاس را داشته که ترجمه را در اختیار این مرکز قرار دادند و همچنین از تمام عزیزانی که برای تولید این محصول تلاش و پیگیری داشته اند و در پایان تشکر میکنیم از تمام کاربران مرکز قائمیه که همواره با نظرات و پیام های خود باعث دلگرمی اعضای این مرکز بوده اند.
یا علی مدد

خواندن 1125 دفعه

حقوق مولفان و ناشران

ﻣﺎ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﺟﻪ ﺑﺮ ﺁﻥ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ ﺗﺎ ﺣﻘﻮﻕ مادي و ﻣﻌﻨﻮﯼ ﻣﻮﻟﻔﺎﻥ ﻭ ﻧﺎﺷﺮﺍﻥ ﺁﺛﺎﺭ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﯾﺪﻩ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﺣﺪﺍﮐﺜﺮ ﺗﻮﺍﻧﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﯾﻢ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﺍﻧﯿﻢ ﺭﺿﺎﯾﺖ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺟﻠﺐ ﮐﻨﯿﻢ و تا كنون موفق به اخذ بيش از 15000 مجوز از مولفين و ناشرين بوده ايم، اکنون اعلام میداریم ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﺪﻡ ﺭﺿﺎﯾﺖ ﻣﻮﻟﻒ ﻭ ﯾﺎ ﻧﺎﺷﺮ با اعلام به ما، (بصورت کتبی) ﺁﻥ ﮐﺘﺎﺏ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﺮﺱ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺩ.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاب


برای استفاده کاربردی تر از سایت ، اپلیکیشن بازار کتاب قائمیه را دانلود نمایید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.