اجازه نامه های مراجع، علما و ناشرین

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ الَّذینَ جاهَدُوا فینا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنا وَ إِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنینَ (69-عنکبوت)

خداوند تعالی را شاکر و سپاسگزاریم و از او مدد می جوییم. از تمام مراجع عظام تقلید سلمهم الله ، علماء ، موسسات دینی و پژوهشی ، نویسندگان و ناشرین که در راه نشر معارف اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام از مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان حمایت و همکاری صمیمانه نموده اند و مصداقی از آیه شریفه (وَتَعَاوَنُواْ عَلَى الْبرِّ وَالتَّقْوَى) هستند کمال تشکر و قدردانی را داریم ان شاء الله تعالی خداوند متعال...


حضرت علامه شیخ عبدالحسین امینی نجفی رحمة الله علیه

بسم الله الرحمن الرحیم

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار پدرم فخر شیعه علامه شیخ عبدالحسین امینی نجفی به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری وچند رسانه ای می باشد.
احمد امینی نجفی

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی فاضل لنکرانی رحمة الله علیه

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله رب العالمین والصلواة و السلام علی خیر خلقه و اشرف بریّته محمد صلی الله علیه و آله و علی آله الطیبین الطاهرین واللّعن الدائم علی اعدائهم الی یوم الدین
و بعد جناب مستطاب عمادالأعلام و حجة الاسلام سید مجید نبوی دامت تاییداته
بر حسب استجازه ای که از اینجانب نمودند مجاز و مأذونند در تصدی امور حسبیّه و آنچه در عصر غیبت منوط به اذن حاکم شرع است با رعایت احتیاط در تشخیص موضوع و حکم و نیز مجاز و مأذونند در اخذ وجوه شرعیه مانند زکات و کفارات و غیرهما و صرف در مصارف مقرره شرعیه و نیز مجازند در اخذ سهمین مبارکین و صرف ثل...


حضرت آیت الله العظمی میرزا جواد تبریزی رحمة الله علیه

بسم الله الرحمن الرحیم
ضمن قدردانی از زحمات خالصانه و آرزوی توفیق روزافزون بحمدالله آن مرکز محترم خدمات مفید و مؤثری برای تقویت مبانی بر حق مذهب اهل تشیع نموده است و ان شاءالله خداوند متعال تمام آن عزیزان را که در این مرکز شریف خدمت می کنند تحت توجه و عنایات امام زمان عجل الله تعالی فرجه مؤید و موفق نماید.
مسئول دفتر
سید آقا سیدی

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی سیستانی دامت برکاته

بسمه تعالی
مجازید ثلث سهم مبارک امام علیه السلام را در مورد مذکور مصرف و دو ثلث باقیمانده را به دفتر معظم له در قم ارسال،تا رسید کامل برایتان صادر گردد.
دفتر حضرت آیت الله سیستانی،قم
25جمادی الاولی 1437

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی رحمة الله علیه

بسم الله الرحمن الرحیم
علیکم السلام و رحمة الله
با تقدیر و تشکر از فعالیت های مفید و خوب آن مؤسسه،شایسته است مؤمنین از تبرعات شخصی و خیرات مطلقه به آن مرکز دینی کمک کنند و در صورت عدم کفاف،از ثلث سهم مبارک امام علیه السلام بپردازند و مجاز هستند آثار مکتوب حقیر را به صورت دیجیتالی منتشر نمایند.
ان شاءالله تعالی موفق باشید.
8 جمادی الاولی 1437ه.ق
لطف الله صافی گلپایگانی

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی دامت برکاته

بسمه تعالی
مؤمنین،مجازند ثلث سهم مبارک امام عصر سلام الله علیه را در تولید محصولات دینی این مؤسسه،مصرف نمایند.
مزید توفیقات دست اندرکاران این مؤسسه را در اشاعه فرهنگ و معارف شیعی از خداوند متعال خواستارم.
14 ج2 / 1437
سید موسی شبیری زنجانی

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی دامت برکاته

باسمه تعالی
ج : ما تمام آنچه را گفته اید به نحو مطلوبی روی سایت داریم و افراد می توانند از سایت ما بگیرند و در موبایل خود بگذارند و ان شاءالله به زودی سی دی آن هم منتشر خواهد شد.شما هم می توانید از آن استفاده کنید
همیشه موفق باشید

12/11/87

بسمه تعالی
با سلام هرگاه تبرعات و درآمد های آن مرکز کفایت نکند، مجاز هستید ازیک سوم سهم مبارک امام (ع) در این موارد استفاده کنید. خداوند قبول فرماید. همیشه موفق باشید.
1395/07/28

ناصر مکارم شیرازی

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی شیخ محمد اسحاق فیاض دامت برکاته

بسمه تعالی
شما مجاز هستید یک ثلث از سهم مبارک امام علیه السلام را در مورد ذکر شده استفاده کنید و دو ثلث باقیمانده را به دفتر معظم له در قم ارسال نمایید تا رسید کامل برای شما صادر گردد.

17 صفرالخیر 1438

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی رحمة الله علیه

بسمه تعالی
محضر مبارک حضرت حجة الاسلام و المسلمین آقای سید مجید نبوی مدیرعامل مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان دامت تاییداته
پس از تقدیم سلام و عرض ارادت خالصانه و با تشکر از آن مرکز و تمامی عزیزان زحمت کش آن مؤسسه درخواست می گردد کتب حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در این کتابخانه عظیم گنجانده شود.در ضمن معظمله از تلاش های همه عزیزان تشکر نموده و برای توفیق شما دعای خیر نمودند.
دفتر حضرت آیت الله علوی گرگانی

بسمه تعالی با نظارت حضرت حجة الاسلام والمسلمین آقای حاج سید مجید نبوی اجازه داده می شود که از سهم مبارک حضرت امام علیه الس...


حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر حسین نجفی دامت برکاته

بسمه سبحانه
جناب عالی از اینجانب مجاز هستید که از وجوه شرعیه که بدست شما می رسد نصفش برای موسسه تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان صرف کنید و باقی به اینجانب نجف اشرف برسانید بشرطیکه هر مقداری از هرکسی از حقوق شرعیه دریافت کنید قبضش و وصلش از مکتب مرکزی در نجف اشرف دریافت کنید و بحقوق دهنده برسانید.والسلام علیکم
المکتب المرکزی لصماحة آیت الله العظمی المرجع الدینی الشیخ بشیر حسین النجفی دام ظله فی النجف الاشرف

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی سبحانی دامت برکاته

بسمه تعالی
با اهداء سلام و تقدیر از زحمات ارزشمند مؤسسه،استفاده از آثار قلمی اینجانب برای نشر دیجیتالی بلا مانع است.
جعفر سبحانی
28 شعبان 1437

تصویر فایل اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی سید سعید طباطبایی حکیم رحمة الله علیه

الحمدلله رب العالمین والصلاة والسلام علی محمد صلی الله علیه و آله المصطفی و آله الطیبین الطاهرین
و بعد؛جناب مستطاب حجت الاسلام آقای سید مجید نبوی بر حسب استجازه ای که نمودند مجاز و مأذون می باشند در تصدی امور حسبیه و دریافت وجوهات شرعیه مانند سهمین مبارکین و زکات و کفارات و صرف مقدار ثلث در مصارف مقرره - طبق نظر معظم له که در رساله عملیه مرقوم نمودند – با رعایت اولویت ها و مرجحات شرعی و ایصال مابقی به دفتر معظم له در جهت صرف در حوزه علمیه و نشر و تبلیغ معارف دینی و کمک به مبلغین دین و رفع نیازهای ضروری مؤمنین کرام.
و نوصیه بالاستعانة بالله تعال...


حضرت آیت الله العظمی محقق کابلی رحمة الله علیه

بسمه تعالی
نشر آثار اینجانب از طریق دیجیتال اشکال ندارد.

فقط از ثلث سهم مبارک امام علیه السلام به اندازه ضرورت به مدت یکسال اجازه است.

2/10/1395

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی رحمتی سیرجانی دامت برکاته

بسمه تعالی

مسئول و مدیر محترم مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان
با سلام و تحیات وافره،توفیق روزافزون آنجناب و سایر دست اندرکاران در آن مؤسسه را از خداوند متعال خواهانم و امیدوارم نظر مبارک حضرت ولی عصر عجّل الله تعالی فرجه متوجه پیشرفت خدمات آن مؤسسه باشد.بسی جای خوشوقتی است که آنچه از حوزه علمیه قم مورد انتظار است،حوزه علمیه اصفهان در پاره ای موارد پیش قدم شده،انجام می دهد.
جنابعالی اختیار مطلق دارید که به نحوی که شایسته و صلاح می دانید،آثار قلمی مکتوب اینجانب را نشر داده و حتما و مسلما امام عصر علیه السلام برای نشر و توزیع کتب علمی...


حضرت آیت‌الله محفوظی دامت برکاته

بسمه تعالی

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات عزیزان و دست اندرکاران موسسه مذکور بر مومنین مجازند یک سوم از سهم مبارک امام علیه السلام را در ترویج مذهب اثنی عشر و نشر کتب با هدف مذکور مصرف نمایند و موسسه هم مجاز است کتب بنده را در سایت خودشان گنجانده شود.

والسلام  دفتر حضرت آیت‌الله محفوظی دامت برکاته قم

تصویر فایل اجازه نامه

 


حضرت آیت الله العظمی سید محمد تقی مدرسی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم
حضور محتر برادران گرامی مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه
سلام علیکم
احتراما به استحضار می رساند بر اساس موافقت این دفتر،پخش رایگان مجموعه (هدایتگران راه نور – زندگینامه چهارده معصوم علیهم السلام)(نسخه های فارسی و عربی) از مجموعه آثار مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی حاج سید محمد تقی مدرسی (دام ظله) به صورت نشر الکترونیک (دیجیتال) برای استفاده عموم مومنین بلا مانع می باشد.
و این دفتر در آینده هیچگونه درخواستی جهت حقوق مادی و معنوی اثر نسبت به ارائه و توزیع متن این کتاب در وب سایت ها،نرم افزارهای رایانه ای،تلفن همراه...


حضرت آیت الله العظمی موحدی نجفی دامت برکاته

بسمه تعالی
سازمان وکالت جهت خاص دارد و نسبت به نرم افزار آثار حقیر مجاز می باشید
موفق باشید،ان شاءالله.
محمد باقر موحدی نجفی
14/6/1395 ه.ش

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله حاج سید حسن فقیه امامی رحمة الله علیه

بسمه تعالی
مساعدت به فعالیتهای قائمیه انشاء الله مرضی
امام زمان عجل الله تعالی فرجه است.
1/6/1389

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی میلانی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری وچند رسانه ای می باشد.
3/2/1390
دفتر حضرت آیت الله سید علی حسینی میلانی

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی حاج میرزا یدالله دوزدوزانی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و تشکر از حرکت ارزشمند علمی و فرهنگی آن موسسه در ترویج معارف و احکام اهل بیت علیهم السلام اجازه میدهم آثار اینجانب را به صورت مجازی در اختیار علاقمندان و پژو هشگران قرار دهید انشاء الله خداوند متعال در قبال زحمات همه کسانی که در این امر خطیر فعال هستند پاداش فراوان عنایت فرماید.
موسسات عام المنفعه از باقیات الصالحات است شایسته است مومنین در حد توان خود از خیرات و مبرات و اثلاث خود در این موسسه صرف نمایند و در صورت لزروم از سهم امام علیه السلام تا ثلث آن می توانند مصرف نمایند. یدالله دوزدوزانی

فایل تصویر اجا...


انتشارات مؤسسه امام مهدی عجل الله تعالی فرجه

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار انتشارات مؤسسه الامام المهدی عجل الله تعالی فرجه – قم به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری و چندرسانه ای می باشد.
شرف الدین نظری
8/7/1395

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله سید محمود بحرالعلوم میردامادی دامت برکاته

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری و چندرسانه ای می باشد.
7/4/91

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله العظمی سید محمد جواد علوی بروجردی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد للَّه ربّ العالمين و الصّلاة و السّلام على سيّدنا و نبيّنا محمّد و آله الطيبين الطاهرين سیما بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه فی العالمین و اما بعد موسسه تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان که بحمد اله منشاء آثار و برکات فراوان در جهت نشر معارف اهل بیت علیهم السلام و تسهیل دستیابی به کتب سودمند و موثر در تنویر عقاید مذهب حقه نزد عامه و خصوصا جوانان بوده و توانسته است مخاطبان بسیاری از علاقه مندان و دوستداران مکتب ونیز محققان تلاشگر در این زمینه را جذب نماید از هر جهت مورد تایید این حقیر بوده و عزیزانی که در این مجموعه به خ...


حضرت آیت الله هادی نجفی دامت برکاته

بسمه تعالی
به قائمیه اصفهان اجازه داده می شود همه آثار اینجانب و اجدادم را طی یک سی دی منتشر نماید و %10 از آن را نیز در اختیار اینجانب قرار دهد.
19 محرم 1434
هادی النجفی

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیه الله نجم الدین طبسی دامت برکاته

آنچه مربوط به بنده است نشر دیجیتالی آن مانعی ندارد
7/4/91

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله سیفی مازندرانی دام ظله

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار آیت الله سیفی مازندرانی دام ظله به صورت رایگان در فضای مجازی به زبان ها و فرمت های مختلف نرم افزاری و چند رسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله سید مرتضی مستجاب الدعواتی دامت برکاته

بسمه تعالی
با توجه به اقبال مردم خصوصا جوانان به فضای مجازی و اهمیت استفاده از این فرصت موسسه قائمیه اصفهان بحمد الله بخوبی توانسته درخشش خوبی داشته باشد و می توان گفت انشاء الله از مصادیق احیاء امر اهل بیت علیهم السلام بوده است.
ضمن آرزوی توفیق بیش از پیش دست اندرکاران مجاز هستند آثار مکتوب حقیر را در این فضا منتشر نمایند.
ومن الله توفیق
سید مرتضی مستجاب الدعواتی

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله مرتضی مقتدایی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم
توفیق الهی نصیب گردید در روز عید سعید ومیمون و مبارک ولادت پر خیر برکت نبی گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و ولادت مسعود و مبارک رئیس مذهب شیعه حضرت امام جعفر صادق علیه السلام بازدید از مرکز محترم تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان که مرکز بسیار با ارزش ، مفید ، موثر و تاثیر گذار بین المللی می باشد وجدا آنچه مشاهده کردم بیش از آنچه تصور می کردم بوده و از گسترش کتب دینی و انواع موضوعات دینی که در اختیار عاشقان به علوم اهل بیت (علیهم السلام) و معارف اسلام قرار داده بسیار خوشوقت گردیدم و این اقدامی بسیار خوب و مورد ...


حضرت آیت الله سید علی شهرستانی دامت برکاته

بسمه تعالی
ضمن تقدیر از فعالیتهای مفید و گسترده موسسه قائمیه اصفهان و علو درجات برای مرحوم آیت الله فقیه امامی (ره) جهت امضاء تفاهم نامه، فرزندم جناب حجه الاسلام سید حسین شهرستانی، معرفی می گردد و زادالله فی توفیقکم و اخذ الله بیدکم والسلام سید علی شهرستانی
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار پدرم آیت الله سید علی شهرستانی دامت برکاته به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری وچند رسانه ای می باشد. سید حسین شهرستانی

فایل تصویر اجازه نامه


نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه اصفهان حضرت آیت الله طباطبائی نژاد دامت برکاته

بسمه تعالی

مؤسسه مذکور بحمدالله تاکنون توفیقات فراوانی را درنشر و گسترش مکتب حیات بخش اسلام داشته است و امید است با توفیقات الهی بتوانند در این راه قدم های بلندتری برداشته،حقیقت اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و انقلاب اسلامی ایران را به جهانیان عرضه نمایند .
توفیقات دست اندر کاران این مؤسسه را از خداوند منان مسئلت دارم.

تصویر فایل اجازه نامه


حضرت آیت الله سید یاسین الموسوی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری وچند رسانه ای می باشد.
مجاز است . موفق باشید.17 ذی الحجه 1438 هجری قمری یاسین الموسوی

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله سید هادی رفیعی پور علوی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار
موسسه پیام امام هادی (علیه السلام ) به صورت رایگان در فضای
مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری و چند رسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله شیخ حیدر تربتی کربلائی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثاراینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری و چند رسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی

بسم الله الرحمن الرحیم
هر فرد یا گروهی که قصد فروش نداشته باشد می تواند از آثار بنده به هر نحو حلال و معقول (به صورت رایگان) در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری و چند رسانه ای بهره گیرد.

فایل تصویر اجازه نامه


حضرت آیت الله المحقق ماجد الکاظمی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثاراینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری و چند رسانه ای می باشد.

آیه الله المحقق ماجد الکاظمی دام ظله

فایل تصویر اجازه نامه


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد روضاتی

بسم الله الرحمن الرحیم
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری وچند رسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حجت‌الاسلام والمسلمين مهدي دانشمند

بسم الله الرحمن الرحیم
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری وچند رسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حجت الاسلام والمسلمین استاد انصاریان

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار دارالعرفان حاج آقا انصاریان طی این قرارداد به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری و چندرسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمد بنی هاشمی

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری و چندرسانه ای می باشد.
13/6/92

فایل تصویر اجازه نامه


حجة الاسلام والمسلمین شیخ علی اکبر مهدی پور

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری و چندرسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر مهدي خداميان آراني

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری و چندرسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


مؤسسه پژوهش های قرآنی المهدی

مقرر شد آثار به نام مشترک مؤسسه پژوهش های قرآنی المهدی و مرکز رایانه ای قائمیه اصفهان منتشر شود و نسخه هایی از آن در اختیار مؤسسه قرار گیرد.

فایل تصویر اجاازه نامه


حجت الاسلام والمسلمین حامد رضا معاونیان

بسم الله الرحمن الرحیم
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری وچند رسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین عباس الجواهری (جواهر الکلام)

بسم الله الرحمن الرحیم
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری وچند رسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل محمدی کرمانشاهی

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل محمدی کرمانشاهی مدیر فرهنگی و هنری آستان مقدس حضرت معصومه(سلام الله علیها)
بسم الله الرحمن الرحیم
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده
کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی
در فرمت های مختلف نرم افزاری وچند رسانه ای می باشد

فایل تصویر اجازه نامه


حجت الاسلام والمسلمین سید محمد جعفر روضاتی

بسم الله الرحمن الرحیم

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثاراینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری و چند رسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حجت الاسلام والمسلمین سید محمد رضا شفتی

بسم الله الرحمن الرحیم
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده کلیه آثار اینجانب و جدم علامه محقق آیت الله حاج سید محمد باقر شفتی اعلی الله مقامه و خاندان علمی ایشان به صورت رایگان در فضای مجازی در فرمت های مختلف نرم افزاری وچند رسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حجت الاسلام والمسلمین علی مهدوی دامغانی

بسمه تعالی
بعد ا تحیه و السلام معروض میدارد زهی سعادت و افتخار برای این حقیر فانی که موسسه تحقیقاتی قائمیه آثار ناچیز و بی مقدار اینجانب را در فضای مجازی منتشر فرمایند و الحق امروز که غالب مراجعات مردم و اهل فن فقط به فضای مجازی است این عمل موسسه قائمیه در انتشار علوم اهل بیت علیهم السلام از هر حیث قابل تقدیر و تشکر است از خداوند متعال دوام توفیقات حضرت مخدوم معظم حجه الاسلام و المسلمین حاج سید مجید نبوی دامت برکاته و سایر بزرگواران خواستارم. علی مهدوی دامغانی

فایل تصویر اجازه نامه


حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد مهری

بسم الله الرحمن الرحیم
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان مجاز به استفاده
کلیه آثار اینجانب به صورت رایگان در فضای مجازی
در فرمت های مختلف نرم افزاری وچند رسانه ای می باشد.

فایل تصویر اجازه نامه


حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.