تولید و سفارش نرم افزار های رایانه ای

مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان در سال 1387 با هدف طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای کاربردی، ارائه و فروش محصولات نرم افزاری، بومی سازی نرم افزارهای خارجی در سازمان‌ها و موسسات ایرانی، طراحی صفحات وب و پایگاه‌های اطلاع رسانی و در مجموع با هدف ارتقای فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مراکزفرهنگی وعمومی کشور پا به عرصه IT کشور گذشته است.
کارشناسان و متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان پایه گذاران و مدیران این مجموعه همواره تلاش نموده‌اند تا با نوآوری در حوزه پیاده سازی سامانه نرم افزاری و مشاوره و مدیریت فناوری اطلاعات، گشاینده راه حل‌های جدید در بکارگیری IT در سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی باشند.
مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان به عنوان یک مرکز نرم افزاری همواره تلاش نموده است تا مشتریان و کارفرمایان خود را با ارائه بهترین خدمات نرم افزاری در قالب پروژه‌های فناوری اطلاعات جلب نماید.
عضویت در شورای عالی انفورماتیک و همکاری با شورایعالی فناوری اطلاعات، شورایعالی اطلاع رسانی ، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر متولیان فناوری اطلاعات در کشور نیز از جمله سوابق کاری ما در این حوزه و توسعه IT در کشور است.
پس از گذشت 2 سال فعالیت با جهشی فو ق العاده زیاد ، بدون شک این مرکز از جمله مجموعه‌های پیشرو در زمینه پیاده سازی سیستم جامع اطلاع رسانی، سامانه هوشمند و سیستم مدیریت محتوا در کشور است.
زمینه‌های فعالیت مرکزبه شرح زير مي باشد :
طراحی و تولید نرم افزاری علوم اسلامی
طراحی و تولید نرم افزار سفارش مشتری
فروش تولیدات و محصولات نرم افزاری تحت وب
طراحی وب سایت و پرتال سازمانی
پیاده سازی راه حل‌های جامع نرم افزاری مبتنی بر وب
مشاوره و مدیریت پروژه‌های فناوری اطلاعات
گرافیک و هنر دیجیتال
هوشمند سازی و بکارگیری سیستم مدیریت دانش
بومی سازی نرم افزار بر اساس نیاز سازمان‌ها
ارائه سرویس‌ها و خدمات Online
پیاده سازی پایگاه‌ها و بانک اطلاعاتی
بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو (SEO)
تولید نرم افزار
نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید و پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزاری در زمینه‌های مختلف، را می‌توان اصلی‌ترین فعالیت و تخصص مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان دانست. به طور کلی تولید نرم افزار در مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان در دو بخش ذیل انجام می‌گیرد:
تولید نرم افزارهای کاربردی خاص به سفارش مشتری
این مرکز با تکیه بر 2 سال تجربه خود در زمینه پیاده سازی و تولید نرم افزار و برنامه کاربردی در سازمان‌ها و نهادهای بزرگ و معتبر کشور و با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی برنامه‌های کاربردی به سفارش مشتری با استفاده از سبک‌های مختلف معماری و تحقیقات نرم افزاری، در حوزه‌های مختلف اقدام نماید استفاده از تکنولوژی و متدولوژی های روز دنیا در طراحی و پیاده سازی نرم افزار و همچنین بکارگیری سبک‌های نوین معماری نرم افزار همواره در پروژه‌های نرم افزاری و تولید سامانه‌های اطلاعاتی این مرکز مدنظر بوده است.
دارا بودن رتبه عالی در تولید نرم افزارهای سفارش مشتری از متولیان این امر در طول سالیان گذشته و سوابق روشن مرکز در تولید ده‌ها نرم افزار کاربردی خاص، نشان دهنده توان بالای ما، به عنوان یک مرکزتحقیقاتی و نرم افزاری است.

طراحی و ایجاد سامانه‌های اطلاعاتی، پیاده سازی سیستم نرم افزاری اطلاعات مدیریت، سیستم‌های مدیریت محتوا، سامانه‌های هوشمند، سیستم‌های نرم افزاری مدیریت و کنترل پروژه برای مشتریان متعدد از جمله سوابق مرکز درحوزه تولید برنامه‌های کاربردی خاص است.
ارائه محصولات نرم افزاری


 
مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان تاکنون محصولات نرم افزاری متعددی را به بازار عرضه نموده است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد:
- نرم افزار ساخت محتوای چند رسانه‌ای ( قائمیه )  
- سیستم مدیریت محتوا و پرتال (پورتال) جامع (پویا)
- سیستم حسابداری ، بازرگانی (چهارباغ )
- سیستم‌های یکپارچه نرم افزاری موسسات علمی و پژوهشی (اتوماسیون اداری)
- سامانه ارسال و دریافت بلوتوث هوشمند (قائمیه )
ساخت Editor کتاب (قائمیه )
تفاوت ما با اغلب شرکت‌های تولید کننده نرم افزار در این است که ما محصولات نرم افزاری خود را اغلب به صورت یک بسته یا پکیج نرم افزاری به فروش می‌گذاریم و همچنین هر محصول نرم افزاری را براساس نیاز مشتری بومی سازی (Customize) می‌نماییم.
اغلب سازمان‌ها، مراکز و شرکت‌های ایرانی در فرآیندهای داخلی خود، نیازمندی‌های خاص خود را دارند که می‌بایست در سیستم‌های نرم افزاری آن‌ها پیش بینی گردد و خرید محصولات نرم افزاری آماده به صورت بسته نرم افزاری جوابگوی نیاز آن‌ها نیست. بدین منظور ما نیازمندی‌های خاص مشتریان را در نرم افزار بومی سازی نموده و در غالب برنامه‌های کاربری خاص به آن‌ها ارائه می‌کنیم.
برای توضیحات بیشتر به صفحه معرفی محصولات نرم افزاری مرکز مراجعه کنید.

خواندن 5699 دفعه

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.