برنامه نویسی وب سایت

همان‌گونه که می‌دانیم وب سایت‌های اینترنتی در اوائل ظهورشان تنها شامل متون بودند و طی چند سال گذشته عکس‌ها نیز در آن‌ها گنجانده شدند و تا به حال نیز وب سایت‌هایی که تنها از این دو موئلفه استفاده کرده‌اند بسیار ساخته می‌شود . ولی دنیای امروز اینترنت دیگر پذیرای  وب سایت‌های خشک و بی روح و کم مطلب قدیمی نیست و اگر شما به سایتی مراجعه کنید که خدماتی را به شما ارائه ندهد ، اخبار و مطالب آن به روز نباشد ، از بودن در آن سایت و امکاناتش سرگرم نشوید و در یک جمله "این سایت وقت شما را تلف کند" برای بار دوم به آن مراجعه نخواهید کرد .
مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان با بهره گیری از کادر برنامه نویسی خود که در زمینه برنامه نویسی وب سایت‌های اینترنتی تجربه فراوانی دارند قادرست که سایتی دینامیک چه در سمت سرویس گیرنده و چه در سمت سرویس دهنده برای شما تولید کند .

 

 


شرح خدمات سایت  به شرح زیر می‌باشد :
1. طراحی حرفه‌ای سایت شامل برنامه نویسی ، گرافیک و ... بر پایه برنامه‌های اوپن سو رس و یا برنامه اختصاصی نوشته شده توسط مرکز
2. ساخت سایت‌های نیاز مندی ، فروشگاهی، دایرکتوری، خدماتی ، معرفی، با پرتال ها و سیستم‌های مدیریت محتوا
3. امنیت و رفع نواقص امنیتی سایت‌ها و سرورها
4. به روز رسانی و پشتیبانی محتوایی و  فنی وب سایت‌ها
5. ترجمه متون به زبان‌های دیگر و ساخت سایت‌های چند زبانه
6. امور مربوط به فروش‌هاست و دامنه  و سرور اختصاصی داخل کشور
7. ثبت سایت‌ها در موتورهای جستجو و دایرکتوری‌های بزرگ
8. ساخت تصاویر فلاش و گیف برای جذابیت بیشتر سایت‌ها
9. ایجاد و پیاده سازی پورتال‌های سازمانی با کامل‌ترین امکانات مدیریت محتوا (CMS) به زبان فارسی
10.ایجاد و پیاده سازی پایگاه‌های اینترنتی با کامل‌ترین امکانات مدیریت محتوا (CMS) به زبان فارسی
11. ساخت برنامه‌های سفارشی و اختصاصی به زبان  php و  asp
برخی از امکانات قابل ارائه در وب سایت عبارت است از
مدیریت بخش‌ها، مدیریت مجموعه‌ها، مدیریت مطالب، مدیریت مطالب صفحه اول سایت، مدیریت نظرات، مدیریت پیوست‌ها، مدیریت بنرهای تبلیغاتی، آگهی‌ها، مدیریت تماس‌ها، مدیریت وب لینک‌ها، مدیریت کاربران، مدیریت منوها، ارسال خبرنامه، نقشه سایت، آمار حرفه‌ای، گالری تصاویر، مدیریت پنجره‌ها، مدیریت زبان‌ها و...


خواندن 4099 دفعه

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.