سیاست های مرکز

قیمت عادلانه
مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان با تحلیل و تجزیه‌ای که در اولین مرحله ساخت هر وب سایت انجام می‌دهد . به صورت کارشناسی و دقیق همه قسمت‌های وب سایت را مورد مطالعه قرار داده و با توجه به توانائی‌های بالای متخصصان مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان در زمینه تکنولوژی‌های متعدد و نیازهای موجود ، مناسب‌ترین قیمت را برای مشتریان خود پیشنهاد می‌کند .لازم به تذکر است که مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان قیمتی را عادلانه می‌داند که با حفظ منافع بتوان بهترین خدمات را به مشتری ارائه داد و لزوماً قیمت ارزان نشانه عدالت نیست .مطابقت با استانداردها مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان با رعایت استانداردهای W3 و در عین حال با بارگیری مناسب‌ترین تکنیک‌ها به توسعه وب سایت‌های اینترنتی می‌پردازد . موفقیت یک وب سایت در گرو اطمینان از دسترسی آسان ، سریع و مطابقت با استانداردهای ابزارهای مورد استفاده در اینترنت می‌باشد . مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان بیشترین زمان را صرف رعایت این استانداردها می‌نماید تا از دغدغه‌های مشتریان در جلب رضایت از عملکرد وب سایت آن‌ها بر روی کامپیوترهای بازدیدکنندگان بکاهد . حمایت و پشتیبانی مهم‌ترین و اصلی‌ترین سیاست مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان حمایت از مشتریان خود و از جمله آن کسانی است که تازه به عرصه دنیای اینترنت پای گذاشته‌اند و با ارائه خدمات مکمل و راهنمائی‌های سازنده ، آن‌ها را در رسیدن به موفقیت‌ها و پیشرفت‌های روز افزون یاری می‌رساند .

 

 

 

 

خواندن 3287 دفعه

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.