چگونه فرزندان متعادلی در دوران بلوغ داشته باشیم؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دوره بلوغ هر انسانی از مهم‌ترین دوره‌های زندگی او است. این دوره یکی از بحرانی‌ترین دوره‌های روحی برای ما انسان‌ها است؛ همچنین گاهی گذشتن از مرز کودکی و رسیدن به قلمرو بلوغ با نابسامانی‌هایی همراه است.

در کتاب چگونه فرزندان متعادلی در دوران بلوغ داشته باشیم، به بررسی بلوغ و اهمیت آن، نشانه‌ها و مراحل بلوغ، انواع  و ویژگی‌های بلوغ، رفتارهای مشترک دختر و پسر در دوران بلوغ، تغذیه مناسب و مسائل بهداشتی در دوران بلوغ، وظایف خاص و مشترک پدران و مادران در دوران بلوغ دختران و پسران و البته بررسی اثرات مثبت و منفی رسانه بر دوران بلوغ پرداخته شده است.

کتابی که پیش رو دارید، یک جلد از کتاب «چگونه فرزندان متعادلی در دوران بلوغ داشته باشیم؟» است.
نگارش کتاب حاضر به نحوی است که کاملاً ساده و کاربردی به موضوع یاد شده میپردازد و با ذکر مثال و ارائه پیشنهادات مختلف به والدین عزیز یاری میرساند.
البته لازم به ذکر است در تمام مراحل نگارش، جنسیت و مقاطع مختلف تحصیلی فرزندان در نظر گرفته شده است.
کتابهای این مجموعه برای استفاده والدین در جهت راهنمایی فرزندان از دوره ابتدایی تا انتهای دوره دبیرستان تهیه شده است.
البته کتابهای این مجموعه با وجود مشترک بودن جمعیت هدف، از نظر موضوع دارای مطالب مستقلی میباشند.

 

جهت مشاهده و دانلود کتاب کلیک کنید

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.