اخلاق ورزشی در رسانه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کتاب اخلاق ورزشی در رسانه

پژوهشگر سید محسن حسینی هرندی

مشخصات نشر: قم: صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، مرکز پژوهش های اسلامی، 1392

داشتن اخلاق ورزشی در همه ورزشکاران، امری ضروری است و این موضوع در ورزشکارانی که قصد شرکت در مسابقات ورزشی خارج از کشور را دارند، بیشتر نمود پیدا می کند؛ زیرا هنگامی که ورزشکاری پا به عرصه مسابقات بین المللی می گذارد، در مقابل دیدگان میلیون ها بیننده و تماشاگر به عنوان نماینده یک ملت و سفیر فرهنگ و تمدن کشورش، به شمار می آید.

بنابراین، اخلاق ورزشی می تواند برای برنامه سازان و برنامه ریزان رسانه ملی به عنوان یکی از پر مخاطب ترین رسانه ها، به خصوص در زمینه ورزش بسیار مهم باشد. امید است تمامی اصحاب رسانه بتوانند از این پژوهش که پژوهشگر محترم جناب آقای سید محسن حسینی هرندی زحمات فراوانی در تدوین و تهیه آن کشیده است بهره کافی را ببرند.

عناوین اصلی کتاب شامل:

بایدها و نبایدهای ورزش در اسلام؛

عوامل مؤثر بر بروز بداخلاقی های ورزشی؛

اخلاق ورزشی در رسانه

بایدها و نبایدهای اخلاق ورزشی بانوان در رسانه

راهکارهای ترویج اخلاق ورزشی در رسانه

 

جهت مشاهده و دانلود کتاب کلیک کنید

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.