از قطره تا دریا (زیرنویس ها و پیام های کوتاه ویژه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا)

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

کتاب از قطره تا دریا

نویسنده : مریم سقلاطونی

مشخصات نشر: قم  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مرکز پژوهش های اسلامی

رسانه با تشویق و تقدیر از مردم توجه آنان را از مشکلات باز می دارد و با این روش به تخلیه عواطف مخاطبان کمک می کند. همچنین وظیفه دارد جامعه را از انحراف از سیاست های رسمی یا توهین به اصول اخلاقی برحذر دارد و آنان را به انجام تعهدات و مسئولیت ها در قبال جامعه تشویق و ترغیب نماید.

گفتنی است در زمان انتخابات اصول و ارزش هایی نیز باید بر جامعه حاکم باشد که عدالت، صداقت، امانت داری، حفظ آبرو و حیثیت، قانون مداری و قانون گرایی، کرامت انسانی و عزت نفس، مسئولیت پذیری، وحدت و انسجام، حفظ منافع ملی و مصالح اسلامی، ارزش گرایی، انتقادپذیری، حفظ حریم خصوصی از جمله این ارزش هاست.

بر این اساس وظیفه رسانه، ترویج اصول و ارزش های اخلاقی، ترغیب و تشویق جامعه به رعایت آنها و زمینه سازی برای رفتارهای انتخاباتی، مبتنی بر فرهنگ و آموزه های دینی، همچنین تقبیح رفتارهای ناشایست و دون شأن جامعه اسلامی است.

پیام های کوتاه قالبی است که به دلیل ایجاز دارای ظرفیت وپتانسیل ویژه ای در زمینه تبیین، اقناع و بسیج مردم در انتخابات دارد، مجموعه حاضر که به قلم جمعی از نویسندگان تدوین گردیده، تلاشی است در جهت یاری اهالی محترم رسانه ملی جهت تحقق اهداف عالی نظام اسلامی از طریق رسانه ملی که امیدواریم با وجود کاستی ها به آن عنایت کنند.

عناوین اصلی کتاب شامل:

منشور انتخابات از منظر امام خمینی رحمه الله و مقام معظم رهبری

حکومت و دولت اسلامی از منظر آموزه های دینی

انتخابات ریاست جمهوری در آیینه قانون اساسی

جایگاه اخلاق در انتخابات

اهمیت و جایگاه انتخابات

زیرنویس ها و پیام های کوتاه انتخابات شوراها

 

جهت مشاهده و دانلود کتاب کلیک کنید

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.