GHBook.ir fa  GHBook.ir ar  GHBook.ir en  GHBook.ir az

نرم افزار های پایگاه داده

امروزه برنامه‌های تجاری همواره متکی به قدرت پایگاه‌های داده می‌باشند و وب سایت‌های اینترنتی نیز بدون پایگاه‌های داده جوابگوی نیازهای کاربرانشان نیستند . پایگاه‌های داده نظیر MS SQL و My Sql تحولی شگرف در چگونگی ذخیره و بازیابی اطلاعات با سرعت و امنیت بالا به وجود آورده‌اند .اما چگونگی استفاده از این پایگاه‌های داده ،‌ معماری ساخت ، تکنیک‌های گوناگون ، حفظ امنیت و غیره از نگرانی‌های برنامه نو یسان و کارفرماها می‌باشد . دیگر نمی‌توان به افرادی که سابقه کاری لازم را در رابطه با پایگاه‌های داده ندارند اعتماد کرد و بی فایده بودن اطلاعات یک پایگاه داده‌ای را که در زمان استفاده از آن در یک نرم افزار به خاطر عدم رعایت نکات فنی در زمان معماری ساخت به وجود آمده است جبران نمود . مرکز تحقیقات رایا نه ای قائمیه اصفهان  با استفاده از کادر برنامه نو یسان مجرب خود در زمینه پایگاه‌های داده و اجرای پروژه‌های بزرگ برای شرکت‌های مختلف چه در زمینه نرم افزارها و چه در سایت‌های اینترنتی ، یک معماری متناسب با استانداردهای موجود ، حفظ امنیت اطلاعات پایگاه و سرعت بازیابی اطلاعات را تضمین می‌کند .

 

 

خواندن 3510 دفعه

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاب


بازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.