معرفی بازارکتاب اندروید ، آیفون و ویندوزفون

بسم الله الرحمن الرحیم

 

راهنمای استفاده و معرفی نرم افزار بازار کتاب قائمیه نسخه اندروید ، آیفون و ویندوز فوندانلود و مشاهده صفحه نرم افزار آیفون (ios) درسایت های :دانلود و مشاهده صفحه نرم افزار اندروید (Android) درسایت های :دانلود و مشاهده صفحه نرم افزار ویندوزفون (WindowsPhone) درسایت های :بازار کتاب دیجیتالی قائمیه ویژه سیستم عامل اندروید (برای گوشیهای Android ،  شرکت Google )

این نرم افزار اولین مارکت ایرانی جهت عرضه کتاب دیجیتالی به 3 زبان فارسی ، عربی و انگلیسی می باشدکه در آینده به بیش از بیست زبان زنده دنیا ارتقاء می یابد

نرم افزار مذکور مبتنی بر فناوری های روز به مدت 3 سال با تلاش بی وقفه ی تیم فنی و تحقیقاتی مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان جهت تسهیل استفاده از کتابهاى شیعه با عنوان " بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " بر روى سیستم عامل اندروید طراحی و تولید شده است .

 

----------

 

بازار کتاب دیجیتالی قائمیه ویژه سیستم عامل ios (برای گوشیهای iphoone ، آیفون و ipad ، آی پد - شرکت Apple، اپل )

 این نرم افزار اولین مارکت ایرانی جهت عرضه کتاب دیجیتالی به 3 زبان فارسی ، عربی و انگلیسی ویژه سیستم عامل ios می باشدکه در آینده به بیش از بیست زبان زنده دنیا ارتقاء می یابد.نرم افزار مذکور مبتنی بر فناوری های روز با تلاش بی وقفه ی تیم فنی و تحقیقاتی مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان جهت تسهیل استفاده از کتابهاى شیعه با عنوان " بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " بر روى سیستم عامل ios طراحی و تولید شده است .

بازار کتاب دیجیتالی قائمیه ویژه سیستم عامل ویندوز فون  (برای گوشیها و تبلت های  windows phone  - شرکت Microsoft، مایکروسافت )

 این نرم افزار اولین مارکت ایرانی جهت عرضه کتاب دیجیتالی به 3 زبان فارسی ، عربی و انگلیسی ویژه سیستم عامل ویندوز فون windows phone می باشدکه در آینده به بیش از بیست زبان زنده دنیا ارتقاء می یابد.نرم افزار مذکور مبتنی بر فناوری های روز با تلاش بی وقفه ی تیم فنی و تحقیقاتی مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان جهت تسهیل استفاده از کتابهاى شیعه با عنوان " بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " بر روى سیستم عامل ویندوز فون windows phone طراحی و تولید شده است .

480.679.jpg

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان این نوید را به کابران تلفن همراه سیستم عامل ویندوز  و استفاده کنندگان آن داد که در آینده ی نزدیک از نرم افزار بازار کتاب

دیجیتالی ویژه ی ویندوز رونمائی خواهد شد .

 

01.jpg

 


از مهمترین وی‍‍‍‍ژگیهای نرم افزار:

  • سهولت کاربرى،

  • فروشگاه مجازی خرید کتاب و رفع دغدقه ی ناشرین و مولفین ،

  • وجود محتواهای پاک و مفید ،

  • دسترسی به کتاب های رایگان

  • سرعت مناسب نرم افزار

  • امکان جستجو در متن ، فهرست و عنوان کتابها

  • دسترسی به کتابها با زبان های مختلف

  • امکان دسترسی به بیش از 15000 پانزده هزار جلد کتاب که این تعداد از منابع مختلف به صورت مداوم افزایش خواهد یافت،

 

------


دستاورد های اصلی سایت مرکز:

به نشانی www.ghaemiyeh.com مى توان به تولید 15 هزار کتاب در پنج فرمت که مجموعا بالغ بر 70000 (هفتاد هزار) نرم افزار کتاب دیجیتالی با فرمت های جاوا ، اندروید ، PDF، EPUB،GHB و html قابل استفاده در تلفن های همراه ، رایانه ها ، تبلت و گجدها در 14 پلتفرم مختلف نرم افزاری و دانلود رایگان آنها به 3 زبان فارسی ، عربی و انگلیسی نام برد.

 امکانات نرم افزار بازار کتاب دیجیتالی قائمیه نسخه اندروید ، آیفون و ویندوز فون :
این برنامه بر مبناى سیستم عامل اندروید ، آیفون و ویندوز فون همراه با پشتیبانی زبان هاى فارسى ، عربى و انگلیسی .
نمایش گرافیکى و لیستى طبقه بندى کتابها و در منوى اصلى برنامه.
قفسه آخرین کتاب های خوانده شده در منوى اصلى برنامه.
"قفسه کتابهاى من" که عبارت است از آخرین کتاب هاى بارگزارى شده در برنامه.
"محبوب ترین کتاب ها " نمایش بیشترین کتاب های دانلود شده در منوى اصلى برنامه.
بارگذارى مستقیم کتابها از سایت کتابخانه دیجیتالی قائمیه بر روى دستگاه.
استفاده از لیست آفلاین کتابخانه برنامه و اتصال به اینترنت جهت دریافت آنها.
امکان نظر دهی و رتبه بندی در کتاب ها .
امکان انتخاب کتابها جهت بارگذارى.
نمایش و جستجو در لیست کتابهاى قفسه من ، کتابخانه آنلاین وآفلاین برنامه بر حسب: موضوع، مؤلف، مترجم، ناشر و جدیدترین ها و نیز انتخاب زبان کتب (فارسى ، عربى و انگلیسی).
جستجوى کامل و سریع در داخل متون کتابهاى بارگذارى شده و نیز جستجوى مشخصات آنها.
نمایش فهرست درختی کتاب .
امکان تغییر اندازه و نام فونت ، حاشیه صفحه طول خطوط ، تراز بندی و رنگی کردن اعراب در برنامه.
نمایش ساده و زیباى صفحات و انتقال بین صفحات به همراه انیمیشن های زیبا.
امکان عضویت اینترنتی و SMS در برنامه .
امکان ایجاد حساب کاربری ،خرید کتاب و شارژ آنلاین در برنامه.
امکان ارسال متون از طریق پیام کوتاه، اشتراک گذاری ، و یا ویرایش آنها.
نمایش فهارس محتوائى وجستجوى سریع در سایر کتابها.
امکان علامت گذاری (Highlight) و نشانه گذاری متن (Bookmark) و مدیریت آنها.
ایجاد نوار ابزار سریع جهت ارجاع به صفحات کتاب.
امکان تغییر جهت حالت صفحه به صورت افقى یا عمودی و خودکار در برنامه .
امکان مطالعه کتاب در سه حالت شب ، روز و سپیا .
مدیریت بارگذارى کتابها و به روز رسانى آن ها در هنگام ارتباط با اینترنت.
امکان اضافه کردن فایل های کتاب و انتقال آنها به شاخه برنامه در دستگاه از طریق کارت حافظه با پسوند (GHM).
یادآورى کاربر به کتابهاى به روز رسانى شده و فراهم نمودن به روز رسانى خودکار آن ها.
امکان افزودن کتابها با انتقال آنها به شاخه برنامه در دستگاه.
تابلوى اعلانات جهت اطلاع رسانى به کاربر.
امکان تنظیمات مورد نیاز در برنامه .
راهنمای جامع جهت آشنایی کامل با برنامه به 3 زبان فارسی، عربی و انگلیسی .
امکانات برنامه ریزى شده براى ویرایش هاى آتى:
جستجوى متن آنلاین: جستجو در کلیه کتابهاى کتابخانه دیجیتالی قائمیه بدون محدود شدن به کتاب هاى بارگذارى شده.
امکان تغییر رنگ خط و زمینه صفحه.
حاشیه نویسی و یادداشت برداری از متن (Comment) و مدیریت آن.
پشتیبانی از FootNote (پاورقی).
پشتیبانی از تصویر در بین متون به همراه صوت .
پشتیبانی از کتاب های متنی و صوت همگام با متن
امکان wiki متون کتاب ها به یکدیگر .
نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری سیستم عامل اندروید:
سیستم عامل:اندروید نسخه 1.6 و بالاتر
پیش نیاز:ندارد
حافظه دیسک: 10 مگابایت پس از نصب اولیه
حافظه موقت:حداقل 30 مگابایت

نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری سیستم عامل IOS:

سیستم عامل :ios نسخه 5 و بالاتر

پیش نیاز:ندارد

حافظه دیسک: 10 مگابایت پس از نصب اولیه

حافظه موقت:حداقل 50 مگابایت

نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری سیستم عامل ویندوز فون :

سیستم عامل : ویندوز فون windows phone نسخه 8 و بالاتر

پیش نیاز:ندارد

حافظه دیسک: 20 مگابایت پس از نصب اولیه

حافظه موقت:حداقل 50 مگابایت

!!قابل توجه کاربران


آنچه که هفت سال و اندی قبل، به عنوان یک حرکت فرهنگی ساده آغاز گردید، به تدریج به مجموعه ای بزرگ تبدیل شده است که هزاران عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلا‌م) را ماهانه پذیرا می باشد. شیوه خاص طراحی صفحات این کتابخانه آنلا‌ین و آفلاین، مبتنی بر آسانی و سهولت دسترسی کاربران به نرم افزارها با فرمت اندروید، در این نرم افزار، آنرا به یکی از اصیل ترین منابع دسترسی به کتب متنوع شیعی تبدیل نموده است. هدف اصلی این کتابخانه، ارائه خدمت به حقیقت جویان فارسی زبان، عربی زبان و انگلیسی زبانی است که جهت مطالعه و تحقیق، نیاز به دسترسی به منابع پربار شیعی دارند و به دلا‌یل مختلف قادر به تهیه آنها نیستند. ان شاء الله در آینده، این نرم افزار، به زبان های دیگر نیز ارائه خواهد شد.آنچه که هفت سال و اندی قبل، به عنوان یک حرکت فرهنگی ساده آغاز گردید، به تدریج به مجموعه ای بزرگ تبدیل شده است که هزاران عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلا‌م) را ماهانه پذیرا می باشد. شیوه خاص طراحی صفحات این کتابخانه آنلا‌ین و آفلاین، مبتنی بر آسانی و سهولت دسترسی کاربران به نرم افزارها با فرمت اندروید، در این نرم افزار، آنرا به یکی از اصیل ترین منابع دسترسی به کتب متنوع شیعی تبدیل نموده است. هدف اصلی این کتابخانه، ارائه خدمت به حقیقت جویان فارسی زبان، عربی زبان و انگلیسی زبانی است که جهت مطالعه و تحقیق، نیاز به دسترسی به منابع پربار شیعی دارند و به دلا‌یل مختلف قادر به تهیه آنها نیستند. ان شاء الله در آینده، این نرم افزار، به زبان های دیگر نیز ارائه خواهد شد.

ما به هیچ وجه بر آن نیستیم تا حقوق مادی و معنوی مؤلفان و ناشران آثار را نادیده بگیریم و از اینرو حداکثر توانمان را به کار گرفته ایم تا بتوانیم رضایت آنان را جلب کنیم و تا کنون موفق به اخذ بیش از پنج هزار مجوز از مؤلفین و ناشرین بوده ایم. در صورت عدم رضایت مؤلّف یا ناشر هر کتاب، آن کتاب از دسترس خارج می گردد.


تذکر:
هرگونه اشکال، غلط املائی، ایراد ویراستاری یا محتوایی کتابها را در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید، تا سریعاً مورد بررسی قرار گیرد.
در ضمن، در این برنامه هر ناشر و مؤلفی می تواند با تماس با مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان - به شماره 09132000109 کتاب های مورد نظر خود را جهت عرضه رایگان و یا نقدی و ریالی آن به ما بسپارد.


قابل توجه مولفین و ناشرین محترم


تولید و فروش نسخه دیجیتال کتاب شما در اولین مارکت اندرویدی و IOS ایرانی به 3 زبان فارسی ، عربی و انگلیسی
"بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " یک بستر جدید و امن نرم افزاری جهت نشر، بازاریابی و فروش انواع محتوای دیجیتالی در قالب کتب چند رسانه ای است. "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هر زمان و مکان بدون هیچ محدودیتی به مطالعه بپردازید و دانش خود را افزایش دهید. شما با استفاده از کتاب هایی که در این بستر تولید شده اند دیگر مشکلات کتاب های سنتی را نخواهید داشت. مشکلاتی از قبیل: قیمت بالای کتاب،دردسترس نبودن کتاب ، خستگی چشم، حمل کتب سنگین و…


چرا "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " ؟


من یک کاربر هستم


جوانان ایرانی
"بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " محصول منحصر به فردی است که توسط جوانان شیعی طراحی و اجرا شده است. حرکتی نو برای دسترسی به کتاب ها به زبان های مختلف در سرتاسر جهان، در جهت نشر معارف قرآن و عترت (علیم السلام ) .
فناوری و هنر ایرانی، اسلامی در خدمت آموزش
"بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " با ترکیب فناوری و هنر، آن هم از نوع ایرانی، اسلامی فرصت های جدید مطالعاتی و آموزشی را فراهم می کند تا از این به بعد در مترو، پارک، جلسات، تاکسی، قبل از خواب، خانه، اوقات فراغت و... می توانید مطالعه کنید! آن هم به روشی متفاوت و موثر .
رایگان برای همه
استفاده از نرم افزار "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " برای همه رایگان است. ما تلاش کرده ایم از این طریق امکان استفاده از این محصول را برای تمامی افراد فراهم کنیم، تا به گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و گسترش معارف قرآن و عترت (علیهم السلام) در همه سطوح جامعه کمک کرده باشیم.
کتاب های ارزان تر، مطالعه بیشتر
قیمت کتاب های تولید شده در "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " نسبت به نسخه مشابه چاپی آن بسیار پایین تر است. این مزیت امکان دسترسی بیشتر به کتاب های متنوع را برای خواننده فراهم می کند.
همیشه در دسترس
از این پس می توانید تنها با چند کلیک از جدیدترین کتب مورد علاقه خود مطلع شوید. و تنها با یک کلیک آن را تهیه و مطالعه کنید! برای این کار فقط کافیست به اینترنت متصل باشید.
اجرا با هر وسیله
فایل های "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " قابل انتقال هستند. شما در موبایل، کامپیوتر شخصی و بزودی در دیگر بستر های نرم افزاری می توانید از طریق نرم افزار "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " ، کتاب های خود را مطالعه کنید.
صدا، تصویر و لذت از مطالعه
کتاب های "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " می توانند به شکل چندرسانه ای و جذاب ارائه شوند! ترکیبی از صدا، متن، تصویر و ... برای شما مطالعه ای لذت بخش را به ارمغان می آورد.
کتاب هایی که از دست نمی روند
با "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " دیگر نگران از دست دادن کتاب های خود نباشید. ما همیشه یک نسخه از آن را برای شما در کتابخانه شخصیتان نگهداری می کنیم.
مطالعه، همیشه و در همه جا
شما می توانید از طریق گوشی تلفن همراه ، تبلت و کامپیوتر خود، همیشه و در همه جا به مطالعه و یادگیری اقدام کنید. پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

دسترسی از همه جای دنیا

با توجه به سخت بودن و در مواردی غیر ممکن بودن و یا هزینه داشتن انتقال کتاب به کشورهای مختلف شنگان معارف شیعی از سرتا سر دنیا می توانند به متون ناب و پاک کتب شیعی و اسلامی دسترسی سریع و آسان داشته باشند


من یک ناشر هستم


تولید رایگان
تولید کتاب ها توسط ما و بصورت رایگان صورت می گیرد! هیچ هزینه ای بابت تولید کتاب ها از شما دریافت نمی شود!
امنیت بالا، اطمینان در انتشار
فایل های "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " امن هستند! یعنی تنها کسانی که فایل های "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " را خریده اند می توانند آن را مطالعه کنند! فایل های "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " مانند فایل های Word و PDF نیستند که به راحتی مورد استفاده قرار گیرند!
بازارهای جدید برای محتوای گذشته
ایجاد کانال در آمدی جدید برای محتوای از قبل موجود! قطعا تا کنون تعداد زیادی کتاب چاپ کرده اید! یا اینکه هزینه زیادی برای تولید محتوای چند رسانه ای صرف کرده اید! چرا آنها را در این بستر جذاب ارایه نمی دهید؟ مگر برای شما هزینه دارد!
برندسازی به سبک "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه "!
با حضور در "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " به بیش از 20 بیست میلیون کاربرخواننده کتاب در سراسر جهان معرفی و دیده می شوید! کاربران ما همه علاقه مندان به کتاب، کتابخوانی و یادگیری، آن هم به سبکی نوین هستند!
صادرات؛ راه حلی جدید
صادرات کتاب و محتوا؟ ایرانی ها،عرب ها و انگلیسی زبانان در هر جایی در دنیا می توانند از کتاب های شما استفاده کنند؟ تا به حال به این گزینه فکر کردید! بله،تولید کتاب و محتوای دیجیتال، تولید ملی. استقبال کاربران از کتاب های دیجیتالی از چند سال گذشته بسیار چشمگیر بوده است.
گزارشات لحظه ای
کنترل پنل لحظه ای از میران فروش ،تعداد مخاطبین،میزان استقبال از کتاب ها و محتوای شما و...
من ناشر حافظ محیط زیست هستم
کاغذ؟! اینجا دیگر نگران کاغذ نباشید؟ کاغذی در کار نیست، همه چیز دیجیتال است، سهم شما از حمایت از درختان و محیط زیست چقدر است؟

 

خواندن 59384 دفعه

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.