نرم‌افزار اندرویدی کتابخوان عتبات

در جهت بهبود دسترسی زائران عتبات عالیات، نسخه اندرویدی کتابخوان عتبات درپایگاه اطلاع رسانی بعثه مقام معظم رهبری منتشر شد.

 

ketabkhane.11 (1).jpg

 


مدیر پایگاه اطلاع رسانی حج با بیان اینکه امکانات فراوانی برای بهره‌گیری آسان و ساده از محتوای موجود در این نرم افزار فراهم شده افزود: جستجو در همه کتاب‌ها و یک کتاب خاص، تغییر رنگ متون و اعراب‌گذاری‌ها، امکان پشتیبان‌گیری از کتاب‌ها توسط کاربر، مشاهده فهرست و علامات پژوهشی کتاب، امکانات پژوهشی متنوع (از جمله رنگی کردن، حاشیه‌نویسی، نشانه‌گذاری)، پیمایش در متن کتاب و همچنین قرار دادن سرکتاب در بخش دلخواه از متن، بخشی از امکانات این نرم‌افزار اندرویدی کتابخوان عتبات است که مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی حج برشمرد.

در ادامه : قرآن، مفاتیح الجنان، سیمای کربلا حریم حریت، گزیده سیمای سامرا سینای سه موسی، آداب کوی جانان آداب زیارت حسینی علیه السلام، سیمای کاظمین آرام دجله، ره توشه عتبات عالیات، عتبات عالیات عراق، زائر کربلا، گزیده سیمای نجف اشرف، ادعیه و زیارات عتبات عالیات با ترجمه فارسى؛ بخشی از کتاب‌هایی هستند که در این نرم‌افزار قابل دستیابی، مطالعه و پژوهش هستند و علاوه بر موارد پیش‌گفته، احکام فقهی سفر زیارتی عتبات، حماسه جاویدان، عاشورا حماسه جاویدان، هم نفس با کربلا مجموعه شعر عاشورایی، کربلا، راهنمای اماکن زیارتی و سیاحتی در عراق ویژه کارگزاران حج و زیارت، آداب سفر و زیارت عتبات عالیات، اماکن زیارتی و سیاحتی عراق، شیعه و پاسخ به چند پرسش و درسنامه گزیده سیمای عقاید شیعه؛ دیگر عناوین موجود در این نرم‌افزار هستند.

زائران عتبات و اربعین حسینی می‌توانند این برنامه ارزشمند اندرویدی را دانلود کرده و سپس با انتقال آن به گوشی تلفن همراه یا تبلت خود، آن را نصب کرده و مورد استفاده قرار دهند.

افزون بر این زائران می‌توانند با استفاده از گوشی همراه خود، پایگاه اطلاع‌رسانی حج را مشاهده و با کلیک بر روی لینک دانلود برنامه اندرویدی «کتابخوان عتبات»، پس از اتمام دانلود اقدام به نصب و استفاده از آن نمایند.

علاوه بر این، کتابخانه آنلاین حج با برخورداری از نزدیک به هزار عنوان کتاب مرتبط با حج و زیارت، می‌تواند زائران بیت‌الله الحرام و شیفتگان به مکتب اسلام را در شناخت بیشتر و بهتر نسبت به احکام و معارف اسلام یاری کند.

 

برای دریافت نرم افزار اندرویدی کتابخوان عتبات اینجا کلیک کنید.

 

index.jpg

 این نرم‌افزار محصول مشترک پایگاه اطلاع رسانی بعثه مقام معظم رهبری و مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان است.

خواندن 3841 دفعه

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.