حاشیه المکاسب

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مؤلف کتاب حاشیة المکاسب میرزا محمد تقی مشهور به میرزای شیرازی، از فقهای بزرگ شیعه در نیمه اول قرن چهاردهم هجری و از علمای بزرگ حوزه علمیه نجف و متوفای سال ۱۳۳۸ هجری قمری است.

این کتاب در دو جلد آمده است.

جلد اول  در مکاسب محرمه است و شامل شرح روایت شریفه تحف العقول پنج نوع از مکاسب محرمه که شامل اکتساب به اعیان نجسه، ما یحرم لتحریم ما یقصد به، ما لا منفعة محللة له، ما کان عملا محرما، ما یجب فعله می‌باشد. و یک خاتمه که شامل دو مسئله می‌باشد، بیع مصحف و جوائز سلطان و در جلد دوم نیز دو کتاب آمده است، کتاب البیع و کتاب الخیارات .

 

 

جهت دانلود و مشاهده کتاب کلیک کنید

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.